KURUMSAL

GENEL BİLGİLER

Şenol YENİLMEZ Konteyner Satış ve Kiralama Sistemleri konteyner sektöründe faaliyet göstermektedir. Gerek yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren bir kuruluştur. Günümüzde galvaniz saçtan sandwich panel konteyner ve kabin, kaynaklı konteynerler ve mödüler sistem polyester kabin imalatı ve satışı ve kiralama hizmetlerini yürütmektedir.

Üretim tesislerimiz Şekerpınar / Gebze - Kocaeli 'de toplam 30.000 m2 arazi üzerinde kurulu 14.000 m2 kapalı alnda faaliyet göstermektedir. Merkez ofisimiz İçmeler Mevkii Tuzla'dadır. Firmamızın Ankara, İzmir ve Adana'da şubeleri bulunmaktadır. Üretmiş olduğumuz konteyner ve kabin sistemleri yurtiçinde birçok alanda kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları; şantiye binaları, ofis, depo, kantin, yemekhane, satış üniteleri, otopark gişeleri, güvenlik noktası, soyunma üniteleri, park, fuar, plaj, polis ve askeri nöbet yerleri, ekmek büfeleri, wc-duş üniteleri... Maksimum müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, satış öncesi ve sonrasında gerekli teknik desteği sunmaktadır.

 

HEDEFİMİZ

Son teknolojiyi kullanarak modern ofisler, konutlar ve her çeşit yaşam alanları yapmayı hedefleyen Bayramlar Prefabrik' in vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine ve inşaat mahalindeki arazi ve doğa koşullarına uygun yapılar sunmaktır. Bayramlar Prefabrik, hazır projeleri değil, müşterilerinin hayalinde olan projeleri gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

 

MİSYONUMUZ

Sürekli kendini geliştiren dinamik yapısıyla üslenmiş olduğu projelerin kaliteden taviz vermeden hızlı ve ekonomik çözümlerle inşa ederken sağlıkl, güvenli ve çevreye duyarlı çalışmayı ilke edinmiştir.

 

VİZYONUMUZ

İnşaat projelerinde bireylerin ve kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir firma olarak insanlara modern ve konforlu hayat tarzı sunan yapılar üreten lider firmalar arasda yerini almak.

 

ÜRETİM FAALİYET ALANLARIMIZ

Prefabrik Tek Katlı ve Dubleks Konut Üretimi, Dubleks Villa Üretimi, Sosyal Tesis Üretimi, Okul, Yemekhane ve Yatakhane Üretimi, Çelik Bina, Fabrika ve Hangar Üretimi, Konteyner Üretimi, WC ve Duş Sistemleri Üretimi, Baraka Üretimi, Şantiye Binaları, Bekçi Kulübeleri Üretimi, Demonte Yapılar ile isteğinize göre özel projelerde üretmekteyiz. ISO 9002-2008 kalite güvenceli firmamız her zaman olduğu gibi bü gün de müşteri memnuniyetini ön plana alarak profosyonel ekibiyle geleceğe daha güvenle bakmaktadır. Kaliteli ve güvenilir ürün üretme, yenilikçi, empatik ve süreklilik esası ile, asırlar geçse dahi ayakta kalarak, korumak ve geliştirmek... Siz hayal edin Biz üretelim...